Türkiye

   

 

Sunumumuzu PDF formatında açabilirsiniz.

 

 

Sosyal sektörden bu Avrupa günü kuruldu, çünkü gerekli ve kurumlar onu yaratmak istemiyor.

 

35 Avrupa ülkesinde eş zamanlı protestoların çağrılmasını öneriyoruz. Bu ülkelerden herhangi biri herhangi biri tarafından bizzat ya da koordine edebilir. Avrupa yargı yolsuzluğunun ciddi sorunlarına katılmamız ve görünür hale getirmemiz için bir fırsattır. Yargıçlar şimdiki ve geleceğimizi yok ediyor ya da tüm kurumların bunu yapmasına izin veriyor. Facebook'taki etkinlik hakkında daha fazla bilgi:

Ankara: https://www.facebook.com/events/1789437761365452/

İstanbul: https://www.facebook.com/events/139250590250777/

 

 

 

Dilekçeyi imzala

 

1) Dilekçe: POPÜLER JÜRİ
Yargıçların yolsuzluğundan kaçınmanın tek yolu, yargıçları kurumsal yolsuzluktan kaçınmaya zorlayarak, yargıçları ancak bir halkın vatandaşları jürisi tarafından yargılamaktır. Dilekçemizi http://chng.it/xtmstqwb adresinde imzalayın.

 

2) PETİSYON: İSPANYOL BÜYÜTÜNLÜĞÜ ULUSLARARASI DESTEK
Bu dilekçe, İspanyol yetkililerden savcılara ve hakimlere yönelik şikayetlerimizi dikkate almalarını istemek için dünyanın dört bir yanına imza atıyor. Bu proje tüm Avrupa ülkelerinde izlenecek bir model olabilir. Ayrıca, imzalayarak, Avrupalıların otoriterliği ve kurumsal yolsuzluğu önlemek için bir araya geldiklerini belirten bir mesaj iletirsiniz. Bu dilekçe asla teslim edilmeyecektir, çünkü imzalayanların tanınmasını istemiyoruz. İmza ve isteğimizi paylaşın. İspanyolca http://chng.it/bTmfFnVs, İngilizce http://chng.it/M5W5JQvb, Fransızca http://chng.it/6xLfLdWJ veya Almanca http://chng.it/2vpNs4dc'dir.

 

İspanya'da savcıları ve hakimleri kınayan bir dernekler ittifakı kurduk. Bu proje tüm Avrupa ülkelerinde izlenecek bir model olabilir.
Bu İttifakın web sitesi www.contracorrupcionjudicial.org adresinde İspanyolca, İngilizce, Fransızca ve Almanca dillerinde.

 

     

 

 

Bizi Facebook'ta takip edin:

Bizi YouTube'da takip edin:

 

 

This website is still under construction. The information in your language will be available soon.

In advance, in the menu you will find all information in English.