Lietuva

 

 

Galite atidaryti mūsų pristatymą PDF formatu.

 

 

Sociālais sektors nodibināja šo Eiropas dienu, jo tas ir nepieciešams, un iestādes to nevēlas radīt.

 

Mēs ierosinām, ka 35 Eiropas valstīs tiek izsaukti vienlaicīgi protesti. Ikviens var tos darīt vai koordinēt ar mums jebkurā šo valstu valodā. Tā ir iespēja mums piedalīties Eiropas tiesu korupcijas nopietnās problēmās un padarīt to redzamu. Tiesneši iznīcina mūsu klātbūtni un nākotni vai ļauj visām institūcijām to darīt. Daugiau apie "Facebook" renginį: ttps://www.facebook.com/events/1705388136205023/

 

 

 

Jei nenorite korupcijos, pasirašykite šią peticiją:

 

1) PETICIJA: POPULAR JURY
Vienintelis būdas išvengti teisėjų korupcijos ir priversti teisėjus išvengti institucinės korupcijos - turėti teisėjų žiuri. Parašykite mūsų peticiją http://chng.it/HmR6Z5R5.

 

2) PETICIJA: TARPTAUTINĖ PARAMA Ispanijos aljansui
Ši peticija renka parašus visame pasaulyje, prašydama Ispanijos valdžios institucijų atkreipti dėmesį į mūsų skundus dėl prokurorų ir teisėjų. Šis projektas gali būti pavyzdys visose Europos šalyse. Be to, pasirašydami jūs perduodate žinią, kad europiečiai kartu prisijungia, kad išvengtų autoritarizmo ir institucinės korupcijos. Šis peticija niekada nebus pristatytas, nes nenorime, kad parašai būtų žinomi. Pasirašykite ir pasidalykite mūsų peticija ispanų kalba http://chng.it/bTmfFnVs, anglų kalba http://chng.it/M5W5JQvb, prancūzų kalba http://chng.it/6xLfLdWJ arba vokiečių kalba http://chng.it/2vpNs4dc.

 

Ispanijoje sukūrėme asociacijų aljansą, kad būtų pasmerkti prokurorai ir teisėjai. Šis projektas gali būti pavyzdys visose Europos šalyse.
Šio aljanso svetainė yra ispanų, anglų, prancūzų ir vokiečių kalbomis adresu www.contracorrupcionjudicial.org.

 

    

 

 

Seki te mus "Facebook" ir "YouTube":

      

 

 

This website is still under construction. All information in your language will be available soon.

In advance, in the menu you will find all information in English.