Türkiye

   

 

Sunumumuzu PDF formatında açabilirsiniz.

 

 

 

Dilekçeyi imzala

 

1) Dilekçe: POPÜLER JÜRİ
Yargıçların yolsuzluğundan kaçınmanın tek yolu, yargıçları kurumsal yolsuzluktan kaçınmaya zorlayarak, yargıçları ancak bir halkın vatandaşları jürisi tarafından yargılamaktır. Dilekçemizi http://chng.it/xtmstqwb adresinde imzalayın.

 

2) PETİSYON: İSPANYOL BÜYÜTÜNLÜĞÜ ULUSLARARASI DESTEK
Bu dilekçe, İspanyol yetkililerden savcılara ve hakimlere yönelik şikayetlerimizi dikkate almalarını istemek için dünyanın dört bir yanına imza atıyor. Bu proje tüm Avrupa ülkelerinde izlenecek bir model olabilir. Ayrıca, imzalayarak, Avrupalıların otoriterliği ve kurumsal yolsuzluğu önlemek için bir araya geldiklerini belirten bir mesaj iletirsiniz. Bu dilekçe asla teslim edilmeyecektir, çünkü imzalayanların tanınmasını istemiyoruz. İmza ve isteğimizi paylaşın. İspanyolca http://chng.it/bTmfFnVs, İngilizce http://chng.it/M5W5JQvb, Fransızca http://chng.it/6xLfLdWJ veya Almanca http://chng.it/2vpNs4dc'dir.

 

İspanya'da savcıları ve hakimleri kınayan bir dernekler ittifakı kurduk. Bu proje tüm Avrupa ülkelerinde izlenecek bir model olabilir.
Bu İttifakın web sitesi www.contracorrupcionjudicial.org adresinde İspanyolca, İngilizce, Fransızca ve Almanca dillerinde.

 

     

 

 

 

Bizi YouTube'da takip edin: