Slovenská

   

 

Korupcia. Zvláštny Eurobarometer 2022

 

Prezentáciu môžete otvoriť VO formáte PDF.

 

 

 

Prihláste našu petíciu

 

1) PETÍCIA: POPULÁRNA POROTA
Jediný spôsob, ako sa vyhnúť korupcii sudcov a prinútiť sudcov, aby nedovolili inštitucionálnu korupciu, je, aby občania súdili sudcov.Podpíšte našu petíciu v http://chng.it/5p8vw44B.

 

2) PETÍCIA: MEDZINÁRODNÁ PODPORA ŠPANIELSKEJ ALIANCIE
Táto petícia zhromažďuje podpisy po celom svete, aby požiadala španielske orgány, aby dodržiavali naše sťažnosti proti prokurátorom a sudcom. Tento projekt môže byť vzorom vo všetkých európskych krajinách. Okrem toho podpisom vyjadrujete posolstvo, že Európania sa spájajú, aby sa vyhli autoritárstvu a inštitucionálnej korupcii. Táto petícia nebude nikdy doručená, pretože nechceme, aby boli signatári známe. Podpíšte a zdieľajte našu požiadavku. Je v španielčine http://chng.it/bTmfFnVs, angličtina http://chng.it/M5W5JQvb, francúzština http://chng.it/6xLfLdWJ alebo nemčina http://chng.it/2vpNs4dc.

 

V Španielsku sme vytvorili Alianciu združení na odsúdenie prokurátorov a sudcov. Tento projekt môže byť vzorom vo všetkých európskych krajinách.
Internetová stránka tejto Aliancie je v španielčine, angličtine, francúzštine a nemčine na www.contracorrupcionjudicial.org.

 

    

 

 

 

Sledujte nás na YouTube: